KURUMSAL

Hakkımızda

Geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Sivas Birlik; hem kendi üretimi olan hem de üreticiden aracısız olarak temin ettiği ürünleri sizlere daha iyi ulaştırmak amacıyla 2011 yılında çalışmalarına başlamıştır.

 

Türkiye’nin çeşitli bölge ve şehirlerinden topladığı ürünleri, ambalajlayarak satış noktalarına günlük dağıtım yapan Sivas Birlik; alanında saygınlığı ve kalitesiyle fark oluşturmaktadır.

 

Detaylı Ar-Ge çalışmasıyla, Türkiye çapında ürün mevsimi, toplanma tarihleri, kalite ve kalibrasyonuna dikkat edilerek, bir bölgede biten ürünü diğer bölgelerden derhal temin yoluyla, tezgahta o ürünün eksikliğini tüketiciye hissettirmeden tedarik eden, saygın ve bilinen bir firmadır. Bu doğrultuda Yozgat’ta 5000 dönüm arazi üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük elma ve kiraz tarlalarına sahiptir.

 

Sivas Birlik; depolarına girişi yapılacak ürünleri önce hassas terazilerinde tartar, tartılan ürünler kalite kontrol uzmanları tarafından denetlenir, paketleme işlemi de yapıldıktan sonra, donanımlı araç filosuyla, Hakmar bünyesine satışını gerçekleştirmek üzere sevkiyatı yapılır. Kalite kontrol uzmanları, ürünlerin tüketiciye sunulmasından hemen önce mağazada tekrar bir kontrolden daha geçirerek en iyi hizmeti amaçlamaktadırlar.

 

İhtiyaçlarını net olarak karşılaması için, kendi bölgelerinin en saygın firmalarıyla çalışan Sivas Birlik, ürün kalitesinden asla taviz vermeyen bir yapıya sahiptir. Prensiplerimiz gereği; hava koşulları, ürün ve çalışan hataları gibi nedenlerden dolayı tüketiciye sunulmayacak ürünler kesinlikle tezgâha konulmamaktadır.

 

Depolarından sadece biri 16 dönüm arazi üzerine kurulu; deneyimli personeliyle, paketleme, ayıklama gibi makineleri ve lojistiğiyle tam bir üretici firma konumundadır.

 

Sivas Birlik; günümüz teknolojisini takip eden, kendisini sürekli yenileyen ve tüketiciye “her zaman daha iyisini” vermeyi hedeflemektedir.