parallax background

Hakkımızda

Üretici ile tüketiciyi buluşturan, Anadolu'da yerli tarımı savunan ve uygulayan, doğal tarım ürünlerini ilk elden tüketiciye sunan bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


2007 yılında başladığımız bu yolculuğa bugün, 300'den fazla çalışanımız ve çiftçimizle tohumları toprakla buluşturuyor ve bereketle, özenle hasat ederek nihai tüketiciye büyük bir özveriyle ulaştırıyoruz.

Türkiye'nin 7 bölgesinde, Anadolu'da Trakya'da, yetiştirdiğimiz ürünleri hasat ederek kalite kontrol sonrası ambalajlayıp satış noktalarına günlük dağıtım yapıyor ve bu alanda kalitemizle fark oluşturuyoruz.

İstanbul'da 6000 m² kapalı olan olmak üzere toplamda 16000 m2 alanda, Anadolu'dan günlük olarak gelen sebze, meyve ve yeşillikleri tüketicilere sunmak üzere hazırlıyor, kalite kontrolünü gerçekleştiriyor, uzman ekibimizin kontrol listesi uygulaması sonrası satışa sunulmak üzere frigorifik araçlarla sevkiyatını sağlıyoruz.
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın güncel sertifikalarına sahip bir firma olarak bereketli topraklarımızda, mevsiminde ekim gerçekleştiriyor, tam mevsiminde hasat işlemlerine başlıyoruz. Ziraat mühendislerimizle, teknik uzmanlarımızla, bölgedeki çiftçilerimizle, ürünün toprağa düşmeden başladığı yolculuğun her alanında birlikte hareket ediyor; hasat sonlanana kadar takibini gerçekleştiriyoruz.
Sektörde çiftçilerimizle birlikte emek verdiğimiz uzun yıllar sonucunda kazanmış olduğu tecrübe ve 'know how' bilgisi sayesinde ürünlerimizi bahçelerden toplayıp reyonlara ve tezgahlara gelene kadar ki tüm süreçlerde global kalite standartlarını titizlikle uyguluyor; ürün sağlığı açısından çok kritik olan soğuk hava zincirini kırmadan ülke geneline taze sebze ve meyve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.
Ülkemizin geneline yayılan bahçe ve tarlalarımızda, çiftçilerimizle el ele vererek detaylı Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriyor; Türkiye çapında ürün mevsimi, toplanma tarihleri, kalite ve kalibrasyonuna dikkat edilerek bir bölgede biten ürünü diğer bölgelerden derhal temin yoluyla, tezgahta o ürünün eksikliğini tüketiciye hissettirmeden tedarik ediyoruz.
Müşterilerimiz ile ürünlerimiz, pazar trendlerimiz ve ürün geliştirmelerimiz hakkında doğru, kesin ve düzenli bilgi vermek için sürekli iletişim halinde olmaya büyük önem veriyoruz. Üreticilerimiz ve alıcılarımızla takım olarak çalışan çalışanlarımız şirketimizin ve ülkemizin başarısına ve gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.
Sektörde deneyimli üreticimizle, çalışanlarımızla, paketleme - ayıklama gibi makineler ve lojistiğimizle tam bir üretici firma konumunda olmanın gururu ile tüketicilerimizin mevsiminde taze sebze ve meyvelere ulaşabilmesini sağlıyoruz.
Ülke tarımında çiftçilerimizle birlikte büyük emek vererek bugüne kadar gelenekselleşmiş tarım metodlarına modern teknolojiyi ve bilgi birikimi katarak doğal, vitamin dolu ürünleri hasat ediyoruz.
Emeklerimiz sağlıklı ve doğal beslenen tüketicilerimiz için... SEVGİYLE EKİYOR, BEREKETLE HASAT EDİYORUZ.